BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 99

Tri Motrat – PROMO Epizodi 99

Duke parë lajmet në gazetë, Türkan vendos se nuk i ka mbetur asgjë për të luftuar për martesën e saj dhe merr masa për t’u divorcuar. Megjithatë, Somer, e cila mëson se Türkan është shtatzënë, nuk ka ndërmend të heqë dorë nga martesa e saj apo foshnja e saj.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments