BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 99

Tri Motrat – Epizodi 99

Duke dëgjuar planet e Rüçhan për Mustafa dhe Derya, Sevilay çmendet dhe fillon t’i kërkojë llogari të gjithëve. Megjithatë, të gjitha dyert, duke përfshirë edhe Özerin, i mbyllen në fytyrë një nga një.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments