BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 103

Tri Motrat – PROMO Epizodi 103

Somer ndërmerr veprime me hapa më të qartë për të rifituar Türkan. Nga ana tjetër, Türkan po përballet gjithnjë e më shumë me vështirësi në jetën e saj të re që po përpiqet të krijojë dhe nuk e di se këto janë vetëm fillimi. Rüçhan gjithashtu bën të pamundurën për t’ia vështirësuar jetën Türkanit.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments