BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 103

Tri Motrat – Epizodi 103

Ndërsa Somer përpiqet të rregullojë gjithçka, Mine vazhdon t’i kujtojë atij se ai qëndron si një hije e errët në mes të të dyve. Somer nuk duron dot më dhe përballet ashpër me timen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments