BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 104

Tri Motrat – PROMO Epizodi 104

Megjithatë, ajo që thotë Mine dhe ajo që përballet Somer do të vazhdojë të ngatërrojë Türkan, ndonëse pa dashje. Pavarësisht gjithë kësaj, ndërkohë që mundësia e pajtimit të Türkan dhe Somer vazhdon të qëndrojë mënjanë.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments