BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 24

Tri Motrat – PROMO Epizodi 24

Nga ana tjetër, Derya dhe Dönen, të cilët po përgatiten t’u bëjnë surprizë prindërve për përvjetorin e martesës, përfshijnë Somer dhe Türkan në planet e tyre. Festimi i përvjetorit është gjithashtu një rast për t’u pajtuar inatet. Megjithatë, një ndërhyrës kthen gjithçka përmbys.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments