BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 213

Mos më Braktis – Epizodi 213

Bora dëshiron të rrëmbejë Zeynep dhe ta lërë Emren atje, por Zeynep këmbëngul të mos shkojë askund pa Emren. Është radha e Borës të vendosë. Ose do ta marrë Zejnepin me forcë, do ta lërë Zejnepin të jetojë me këtë dhimbje për një jetë, ose do të shpëtojë Emren, armikun e momentit, për dashurinë e tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments