BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 39

Tri Motrat – PROMO Epizodi 39

Rüçhan, i cili mendon se ka humbur Somer tani, nuk rri duarkryq dhe fillon të shtyp Türkan. Ai sjell edhe Minen për të plotësuar këtë temë.

Nesrin nuk do ta lejojë më Rüçhanin ta mërzitë vajzën e saj. Dy nëna vijnë ballë për ballë dhe Nesrin përjeton një shkatërrim të madh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments