BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 228

Mos më Braktis – Epizodi 228

Emre shkon te Zeynep për të gjetur gjerdanin dhe për të zbuluar të vërtetën dhe kur të shkojë atje gjërat do të jenë shumë të çrregullta.
Sıla u arratis nga shtëpia ku ndodhej Meltem dhe hipi në makinën e Tarık dhe erdhi në shtëpinë e Sayar dhe u kap brenda shtëpisë ndërsa fshihej atje. Kur hedh fotografinë që ka bërë në dhomën e Tarık, ai mendon se Sıla, e cila është kapur nga zonja që hyn në dhomë, është një hajdut. Ai bërtet për ndihmë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments