BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 229

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 229

Meltem do të shpëtojë Sıla. Megjithatë, duke qenë se të gjithë mendojnë se Sıla është një hajdut, Sıla i bind të gjithë duke thënë se është penduar për atë që ka bërë. Duke qenë se nuk përdor drogë, herë pas here e kujton të shkuarën e tij turbull. Emreja, e cila hyri si hajdut në shtëpinë e Zejnepit, është pas gjerdanit. Emre gjen gjerdanin në sirtar. Kur Zejnep e sheh Emren përballë në shtëpinë e saj, pranon t’i thotë të vërtetën që të shkojë në Bora pa u kapur dhe këtë e bën nga nevoja që Emreja të mos kapet nga Bora.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments