BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 39

Tri Motrat – Epizodi 39

Fakti që Mine solli në jetë fëmijën e Somerit ndikon në jetën e dashurisë së Somer dhe Türkan, të cilët janë në ecje të plotë. Plani i Mine është të rifitojë zemrën e Somerit dhe jetën e saj me fëmijën e saj. E imja përdor prezencën e Nihatit për të provokuar Somerin për të marrë Somerin. Kur Nihat përpiqet të dëmtojë Minen për hir të foshnjës, Somer duhet të adoptojë Minen dhe foshnjën e saj.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments