BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 40

Tri Motrat – PROMO Epizodi 40

E vërteta për Somer dhe Mine, të cilën Nesrin e mësoi nga Mine, e shkatërron Nesrin. Kur Nesrini fillon të udhëtojë mendërisht nëpër traumat që ka përjetuar në të kaluarën e saj rreth Kthimit, e gjithë familja mobilizohet rreth Nesrinit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments