BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 61

Tri Motrat – PROMO Epizodi 61

Nesrin është e shqetësuar dhe kurioze pasi dërgoi vajzën e saj të vetme Türkan me Somer. Ndërsa Nesrin ndan ndjenjat e saj me Nezahatin, ata fshehin trazirat e Türkan dhe Somer nga Sadiku. Türkan vjen për të marrë foshnjën Qershi, e cila iu besua Nesrinit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments