BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 60

Tri Motrat – Epizodi 60

Türkan gjen rrugën për të dalë nga vorbulla e gënjeshtrave në të cilat ra me Somer dhe Mine duke u përballur me ta. Por në vend që të jetë e sinqertë, Mine gënjen kur të tre janë bashkë për të rikthyer Somerin, duke lënë të kuptohet se lidhja e saj me Somerin është ende në vazhdim.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments