BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 72

Tri Motrat – PROMO Epizodi 72

Teksa kujdeset për foshnjën e të shoqit, po përgatitet edhe të nisë jetën e punës… Identiteti i partneres së Türkanit do t’i vendosë Rüçhan dhe Özer Korman në një rrugë të pakthyeshme. Nga ana tjetër, imi, i cili nuk mund ta përtypë mposhtjen nga Türkan, shkakton një krizë të re mes Somerit dhe Türkanit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments