BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 71

Tri Motrat – Epizodi 71

Pasi Türkan dhe Somer dërgojnë Mine në burg, ata fillojnë të shërojnë plagët e njëri-tjetrit. Tani ata shpresojnë edhe më shumë për të ardhmen e tyre. Megjithatë, Türkan mëson për mundësinë që të mos bëhet më nënë dhe është i shkatërruar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments