BallinaRoze“T’u jepja banoreve ate qe meritonin”- Sarah Berisha tregon pishmanin e saj...

“T’u jepja banoreve ate qe meritonin”- Sarah Berisha tregon pishmanin e saj nga eksperienca ne BB VIP

Sarah Berisha u konsiderua si nje nga vajzat me te embla e me te qeta nga gjithe konkurrentet e “Big Brother VIP”.

Pjesmarrja e saj ne debate ishte shume e paket e kjo per shkak te ndjeshmerise se saj.

Mirepo pas daljes nga BB VIP, duket se Sarah do te donte te kishte vepruar ndryshe persa i perket kesaj pjese.

Gjate nje interviste per “Mirage”, teksa u pyet per cfare ishte bere pishman nga gjithe eksperiena e saj, ajo u shpreh se duhet t’u jepte banoreve ate qe meritonin dhe te ishte me aktive ne debate.

Nje tjeter arsye persa i perket “pengjeve” nga eksperienca ne BB VIP, eshte edhe lidhja me Pm.

Sarah u shpreh se do te donte t’a shijonte akoma me shume lidhjen e tyre dhe te hiqte friken qe e shoqeroi gjithe kohen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments