BallinaRozeTradita vazhdon, Bora dhe Donaldi nuk e harrojne daten 5. Moderatorja ben...

Tradita vazhdon, Bora dhe Donaldi nuk e harrojne daten 5. Moderatorja ben deklaraten e papritur gjate emisionit Live

Tashme jemi te gjithe ne dijeni se data 5 eshte nje date shume domethenese per Boren dhe Donaldin, pasi eshte permujori i tyre.

Puntata e mbremshme e “Dancing with the stars” e kaloi mesnaten, ndaj moderatorja Bora Zemani nuk e kuseu nje koment.

Ndersa Eno po bente mbylljen e emisionit, Bora i kerkoi te nxitonte pasi kishte shkuar data 5, keshtu qe i duhet te largohej me ‘dike’ per nje ‘sebep’.

Normalisht qe kjo kishte te bente me permujorin e saj me Donaldin, i cili gjendej pas skenes.

Ky moment u shoqerua me shume brohorima dhe duartrokitje nga publiku, ashtu sic ka ndodhur shpesh me momentet nga romanca e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments