BallinaRozeKur do të nisë Big Brother Vip 2? E thotë Arbana

Kur do të nisë Big Brother Vip 2? E thotë Arbana

Me nisjen e sezonit televiziv prej kohësh kanë nisur edhe pyetjet se kur do fillojë Big Brother VIP 2, pas suksesit që pati edicioni i parë.

Në një intervistë me ndjekësit Arbana Osmani është pyetur pikërisht për këtë dhe moderatorja e ka dhënë një përgjigje.

Arbana shprehet se BBV2 do të fillojë më shpejt nga sa mendoni.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments