BallinaRozeMos vallë Vesa Luma dhe Alaudin Hamiti na zbuluan datën e nisjes...

Mos vallë Vesa Luma dhe Alaudin Hamiti na zbuluan datën e nisjes dhe një banor të “Big Brother Vip Kosova?”

Te gjithe jemi ne pritje te startimit te edicionit te pare VIP te “Big Brother” ne Kosove.

Deri tani dihet se dy moderatoret do te jene. Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, ne rolin e opinionistit do te jete. Olti Curri, ndersa cmimi i madh do te jete 200,000 euro.

Mirepo, ndjekesit jane te interesuar edhe persa i perket dates se startimit dhe personazheve! qe do te marrin pjese.

Meqenese vete produksioni eshte kujdesur te tregohet, diskret per detaje te tjera , ndjekesit kane gjetur nje tjeter menyre, te pyesin miqte e pjestareve! te stafit.

Vesa Luma, e cila eshte mikeshe e moderatorit. Alaudin Hamiti, eshte pyetur gjate nje pyetesori ne. Instagram se cila do te jete data e vendosur per fillimin e BB VIP Kosova, ndersa pergjigjia e kengetares ishte:

“Shume e thjeshte si spo jua merr mendja. Pasi me 28 nentor ka pervjetorin Klan Kosova- besoj fuqishem qe ajo eshte data e nisjes. Imagjino te jete e vertete.”

Teksa ka ripostuar, pergjigjen! e Vesa Lumes, Alaudin Hamiti shkruan: “Pse s’po tregon qe po te presim edhe ty”, shoqeruar me disa emoji te qeshurash, ndersa shton se e gjitha eshte nje shaka.

Disa burimeve ne mediat e. Kosoves jane. shprehur se arsyeja pse po “zvarritet” fillimi i “BBVK” jane punimet ne shtepi, të cilat akoma nuk kanë perfunduar.

Fillimi i ketij spektakli, ne varesi të punimeve do te jete ne fund! te ketij muaji ose ne fillim te nentorit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments