BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 15

Vajza ime e Vogël – Epizodi 15

Arranzhuesi ndërhyrës i marrëdhënieve. Mes këtij rrethi të trazuar drame, Güneş del vullnetarisht për të ndërmjetësuar. Me një zemër të mbushur me qëllime të mira, ajo përpiqet të bashkojë Fırat dhe Elif, duke konceptuar teknikat e saj interesante për t’u bashkuar sërish me të dashurat e kryqëzuara nga yjet. Gjërat e saj të sigurimit dhe mblesërive i shtojnë një shtresë më shumë intrigës kësaj llogarie të paparashikueshme.

Masat e furishme të Umranit. Ndërkohë, Ümran, i cili ka qenë një fuqi e qetë dhe e fortë në jetën e Firatit, nuk është nga ata që mund të rrinë pranë. Ajo do të luajë kumar me gjithçka, madje edhe me domenin e saj dhe organizatën që ka punuar me kujdes, për ta larguar Firatin nga Elif. Siguria e saj është e palëkundur dhe ajo kthehet në një armike imponuese në luftën për zemrën e Firatit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments