BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 15

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 15

Rezultatet potencialisht negative. Pranimi i mrekullueshëm i Fırat, në çdo rast, i lë dy zonja, Ümran dhe Sude, në një vend jashtëzakonisht të vështirë. Marrëdhënia e tij me Elifin i vendos ata në një stuhi afër shtëpisë, një stuhi që ata nuk do ta presin kurrë. Megjithatë, Fırat qëndron në bindjen e tij se po merr vendimin më të mirë, pavarësisht se pasojat janë shumë larg nga ajo që priste.

Fillimi i Elifit. Elif, pastaj përsëri, mendon për veten si në një pozitë të paparashikuar dhe hutuese. Ajo është shtyrë papritur në punën e zonjës së Ayaz, një rrethanë që e ka befasuar dhe e ka mbushur me zemërim dhe rrëmujë. Fantazitë dhe dëshirat e saj janë aktualisht në konflikt me të vërtetën me të cilën duhet të përballet.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments