BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 14

Vajza ime e Vogël – Epizodi 14

Dashuria është çmenduri: Një përrallë sakrifice dhe pasioni. Në një qytet të vogël të strehuar buzë lumit piktoresk Fırat, shpaloset një dramë magjepsëse dashurie, sakrifice dhe pasioni. Fırat, një burrë i ri dhe i guximshëm, ka deklaruar me guxim dashurinë e tij për Elifin, duke lënë mënjanë normat dhe traditat që kërcënojnë të prangosin zemrat e tyre. Rrëfimi i tij, megjithatë, vjen në rrezik për t’u përballur me një kundërshtar të frikshëm – nënën e tij.

Mosmiratimi i një nëne. Dashuria e Firatit për Elifin nuk njeh kufij dhe ai është i gatshëm të bëjë përpjekje të mëdha për të luftuar për dashurinë e tyre. Edhe nëse do të thotë të sfidosh të vetmin person që ka qenë gjithmonë një forcë udhëheqëse në jetën e tij, nënën e tij. Ai zgjedh të dëgjojë zemrën e tij, duke besuar se dashuria duhet të triumfojë mbi pritshmëritë e shoqërisë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments