BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 320

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 320

Dita e Madhe e Tarık dhe Meltem
Dielli shkëlqeu shkëlqyeshëm me mbërritjen e dasmës së Tarık dhe Meltem, duke shfaqur një ton të ngrohtë, brilant mbi skenën e këndshme. Njerëzit e dashur ishin mbledhur për të lavdëruar shoqërinë e këtij çifti të rinjsh që kishin ngulmuar në pjesën e tyre të vështirësive. Dashuria kishte mbizotëruar dhe e ardhmja e tyre së bashku dukej e lumtur.

Në çdo rast, fati, siç dukej, kishte plane të ndryshme. Ndërsa shërbimi vazhdonte, një i huaj i çuditshëm u shfaq në skajet e ngjarjes sociale, duke krijuar një zonë tronditëse me hije mbi argëtimet. Kjo figurë e habitshme kishte një të përbashkët të frikshme për Tarık, duke i shkaktuar një dridhje në shtyllën kurrizore.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments