BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 17

Vajza ime e Vogël – Epizodi 17

Qëndrimi i vendosur i Elif. Më pas, jo plotësisht i vendosur për të rimarrë kujdestarinë, është varur nga veprime drastike. Në një kuptim real, ajo ka ngritur kampin vetëm jashtë ambienteve të administratave sociale, duke treguar sigurinë e saj të qëndrueshme për të rimarrë kujdestarinë e Güneş.

Gjendja e Güneş-it: I munduar dhe i shmangur. Ndërkohë, Güneş, pika e konvergjencës së çështjes së kujdestarisë, po kalon një përvojë shqetësuese. I ndrydhur dhe i shmangur nga të rinj të ndryshëm, Güneş përballet me torturime dhe tallje të vazhdueshme, duke e bërë atë që po ndodh në mënyrë të konsiderueshme të testuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments