BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 323

Mos më Braktis – Epizodi 323

Lidhjet e ngatërruara dhe kthesat befasuese. Në mes të këtij kurthi të ndërlikuar lidhjesh, tezja e. Sıla-s përfundoi duke rishqyrtuar pozicionin e saj pas një diskutimi thelbësor me Arzu-n. Ajo i justifikoi idetë e saj për të kërkuar një admirues të mirë dhe, në një zhvillim të mahnitshëm, mbylli! hyrjen e Tarık-ut, të cilin kohët e fundit e kishte lidhur me të qenit jashtë dhe jashtë. Në çdo rast, këto përmirësime të fshehta mbetën të maskuara nga vetëdija e Sıla-s, duke e lënë atë të kapur në vështirësitë e saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments