BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 18

Vajza ime e Vogël – Epizodi 18

Pritjet e vrapimit të Firatit. Në një përpjekje të furishme për të marrë kujdestarinë, Fırat kishte dashur me ngulm të ndërmjetësonte në procedurat gjyqësore. Në çdo rast, marrëveshjet e tij u penguan kur Ümran, me një plan të krahasueshëm, ndërmori një veprim të padallueshëm. Premtimi i fundit i Firatit për diçka më të mirë prishet papritur, duke e lënë atë në një gjendje depresioni dhe pafuqie.

Mirënjohja e pafat e Elifit. Është një sekondë tragjike për Elifin, pasi ajo gjen pak paqe me realitetin e tmerrshëm që mund të kishte humbur Güneş-in deri në fund të kohës. Mjerimi i të qenit kaq afër por kaq të gjatë nga fëmija i saj i dashur kthehet në një peshë të padurueshme për të.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments