BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 19

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 19

Lamtumira e Vështirë. E pushtuar nga trazirat personale, Elif vendoset në një zgjedhje që ndryshon jetën. Ajo vendos t’i thotë lamtumirë Güneşit dhe Fıratit, duke i thënë lamtumirë Stambollit, qytetit që dikur mbante kujtime kaq të panumërta të dashura. Në përpjekjen e saj për të gjetur rehati, ajo niset në një ekskursion për të kërkuar harmoninë dhe për t’u rikuperuar diku tjetër, shumë larg nga kujtimet torturuese që e mundojnë në Stamboll.

Ky përmirësim i ri e ka lënë të ardhmen të dyshimtë për të gjitha mbledhjet e përfshira, duke braktisur një rrugë pikëllimi dhe ëndrrash të thyera. Ndërsa çështja vazhdon të shpaloset, rrëmuja e afërt e shtëpisë nuk jep asnjë tregues se po vdes, duke i lënë të gjithë në fjalë të luftojnë me jehonat e pritjes të asaj që mund të ketë qenë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments