BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 2

Vajza ime e Vogël – Epizodi 2

Elif është shume e dashuruar me Hakanin. Gjëja më bindëse që i mungon martesës së tyre është një i ri. Ndërsa Elif po mendon të fillojë sistemin e grumbullimit, ajo zbulon se Hakan pati një fatkeqësi. Për më tepër, jeta e tij fillon të ndryshojë në mënyrë të pakthyeshme. Firat gjen motrën e tij Dilën, e cila është zhdukur për një kohë të gjatë dhe e kthen në shtëpi. Firat përplaset mes nënës së tij serioze dhe të dëmshme Ümran dhe motrës së tij të pabindur dhe të mjerë Dila. Ndërsa jeta e Elifit rrotullohet, Fırat nuk di asgjë për rrjetin që fati ka thurur për të. Rrugët e Elifit dhe Firatit kryqëzohen, kështu që ata nuk do të ndahen në asnjë moment duke filluar këtu përpara.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments