BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 3

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 3

Elif është shumë e adhuruar me Hakanin. Gjëja më bindëse që i mungon martesës së tyre është një tjetër. Ndërsa Elif po mendon të fillojë kornizën e asortimentit, ajo zbulon se Hakan pati një fatkeqësi. Gjithashtu, jeta e tij fillon të ndryshojë në mënyrë të pakthyeshme. Firati gjen motrën e tij Dilën, e cila ka munguar prej shumë kohësh dhe e sjell në shtëpi. Firat konfliktohet mes nënës së tij serioze dhe të pasigurt Ümran dhe motrës së tij rebele dhe të pashpresë Dila. Ndërsa jeta e Elifit rrotullohet, Fırat mbetet i pavetëdijshëm për rrjetin që fati ka thurur për të. Rrugët e Elifit dhe Firatit kryqëzohen, kështu që ata nuk do të ndahen kurrë duke filluar këtu përpara.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments