BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 28

Vajza ime e Vogël – Epizodi 28

Testi i aftësive dhe qëndrueshmërisë
Ndërsa gjuetia shtohet, hetimi që po afrohet mbetet: a mund ta gjejë Firat në ndonjë moment Elifin dhe ta largojë atë nga kurthi i ligjshëm para se ta kapin specialistët? Me kalimin e kohës, tensioni rritet, duke e detyruar Firatin të eksplorojë një labirint ndjenjash, besnikërie dhe një sigurie të pamëshirshme për të mbrojtur Elifin, duke përfunduar në një luftë të qëndrueshme kundër kohës dhe fuqive të barazisë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments