BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 29

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 29

Një ekskursion i furishëm
Elif, e shtyrë nga një qëllim i palëvizshëm për të mbrojtur Firatin nga lëndimi, niset në një ekskursion mashtrues që teston fleksibilitetin dhe kreativitetin e saj. Me rregullimin e lakut dhe zgjedhjet e saj në rënie, ajo kalon nëpër një progresion të azileve të përhershme, vazhdimisht në ndjenjën e frikës ndaj gjetjes. Në interesin e saj për të gjetur punë dhe për të siguruar asete jetike, Elif përballet me realitetin e pafalshëm se ajo nuk ka kohë për të lënë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments