BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 38

Vajza ime e Vogël – Epizodi 38

Rezidenca si shenjtërore: Një lëvizje drastike për të ruajtur dashurinë Në një lëvizje të guximshme, ndërsa Elif mbetet e arratisur, Fırat orkestron një plan për të sjellë Elif dhe Güneş në sigurinë e rezidencës. Ndërsa muret e rezidencës dëshmojnë ribashkimin, bëhet e qartë se asgjë nuk do të jetë më njësoj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments