BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 39

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 39

Në këtë rrëfim tërheqës, linjat midis dashurisë dhe tradhtisë mjegullohen dhe personazhet shtyhen në kufijtë e tyre. A do të mjaftojnë masat e dëshpëruara të Firatit për të kapërcyer pengesat që kërcënojnë të ndajnë Elif dhe Güneş? Vetëm koha do të tregojë në këtë përrallë të dashurisë, sakrificës dhe kërkimit të lumturisë përballë fatkeqësisë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments