BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 345

Mos më Braktis – Epizodi 345

Zbardhen veprimet manipuluese: Një përrallë e shtrembëruar e dashurisë dhe mashtrimit Në zemër të një qyteti të zhurmshëm, ku dashuria dhe tradhtia shpesh përplasen, jetët e Cansu, Emre, Zeynep dhe Bora ndërthuren në mënyra të papritura. Ajo që fillon si një telefonatë e thjeshtë nis një zinxhir ngjarjesh që do të lënë shenja të qëndrueshme te personazhet e përfshirë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments