BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 346

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 346

Thirrja mashtruese drejt dëshpërimit Rrëfimi shpaloset me lëvizjen e llogaritur të Cansu-s, ndërsa ajo thërret numrin e Emres, me zërin që i dridhej nga dëshpërimi i dukshëm. Në një përpjekje të shtrembëruar për vëmendje, ajo pretendon se ka kryer vetëvrasje, duke tërhequr telat e zemrës së Emres dhe duke manipuluar emocionet e tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments