BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 4

Vajza ime e Vogël – Epizodi 4

Lufta psikologjike mes Ümran dhe Dila ngrihet më shumë se çdo herë në kujtimet e fundit. Ümran, i shtyrë nga zhgënjimi dhe çmenduria, mendon të mbyllë Dilën në një strukturë klinike mendore për të rimarrë kontrollin mbi jetën e saj. Megjithatë, Dila, duke mbajtur sekretet e saj, bën një hap verbues dhe befasues. Në një përshkrim të një përkeqësimi serioz individual, Dila qëllon nënën e saj, duke e lënë Ümranin të vdekur në një vend që nuk do ta parashikonte në asnjë moment.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments