BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 5

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 5

Lufta mendore midis Ümran dhe Dila rritet më shumë se çdo herë në kujtesën e vazhdueshme. Ümran, i shtyrë nga pakënaqësia dhe marrëzia, mendon të sigurojë Dilën në një institucion psikologjik për të rimarrë komandën mbi jetën e saj. Në çdo rast, Dila, duke heshtur, bën një hap mahnitës dhe mahnitës. Në një portret të një prishjeje të rëndë individuale, Dila qëllon nënën e saj, duke e lënë Ümran të vdekur në një vend që nuk mund ta kishte parashikuar kurrë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments