BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 16

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 16

Përgatitur për të pakonceptueshmen. Pavarësisht nga një mori pengesash dhe vështirësish me të cilat përballen, Firati qëndron i palëkundur në dëshirën e tij për të ndërtuar një të ardhme me Elifin. Dashuria e tij e palëkundur për të është një demonstrim i forcës së personalitetit të tij dhe thellësisë së ndjenjave të tij.

Vështirësia e Elifit. Në çdo rast, a nuk duhet thënë diçka për Elifin? Ndërsa lufton me fatin befasues që e ka bërë zonjën e Ayaz-it, ajo duhet të gjejë një ndjenjë paqeje me ndjenjat dhe dëshirat e veta. A mund të mbështetet ajo në instinktin e saj, pavarësisht nëse ai nënkupton kundërshtimin e supozimeve dhe zakoneve që e vënë atë ngushtë?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments