BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 31

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 31

Një bast i rrezikshëm. Meqenëse ndikimi i pashmangshëm midis Elifit dhe fuqive të barazisë përbën një kërcënim të mundshëm, Firati duhet të vendoset në një zgjedhje të çuditshme: nëse do të luajë kumar me gjithçka për të shpëtuar zonjën që ai e do apo do të kapitullojë para faktorëve realë të ligjit që nuk falin. Në një luftë kundër kohës dhe fatit, shpaloset sprova e vërtetë e forcës së dashurisë dhe shpirtit njerëzor, duke braktisur një histori guximi, pendimi dhe sigurie të palëkundur për të kundërshtuar shanset.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments