BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 32

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 32

Përpjekjet dhe vendosmëria Megjithatë, Ümran mbetet e vendosur në vendosmërinë e saj për ta mbajtur Elifin larg Güneş-it. Ajo kërcënon se do të ndjekë veprime ligjore dhe do ta burgos Firatin nëse ai nuk i përmbahet urdhrit të ndalimit. I padëshiruar të heqë dorë, Fırat shter të gjitha rrugët e mundshme për të siguruar që Elif dhe Güneş të qëndrojnë së bashku. Pa asnjë zgjidhje të dukshme në horizont, shfaqet një rrugë e vetme.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments