BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 31

Vajza ime e Vogël – Epizodi 31

Arrestimi dhe nxitimi për në spital Ndërsa Elif e gjen veten pas hekurave, Fırat mbetet i pafuqishëm, duke nxituar furishëm Güneş-in në spital. Elif është e bindur se Fırat e tradhtoi duke zbuluar vendndodhjen e saj, ndërkohë, Güneş lufton me një ethe të pandërprerë, në nevojë të madhe për një mrekulli. Në një kthesë të papritur të ngjarjeve, Elif bëhet i vetmi ilaç për gjendjen e sëmurë të Güneş.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments