BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 49

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 49

Ultimatumi i Umranit Ndërsa ora shkon larg, presioni rritet mbi Firat për të gjurmuar Elifin dhe Güneşin brenda kornizës kohore të kufizuar të dhënë nga Umran. Pezullimi ndërtohet, duke i lënë lexuesit në buzë të vendeve të tyre teksa pyesin nëse Fırat mund të zbulojë misterin pas vendimit të Elif dhe të mbrojë si Güneşin ashtu edhe veten.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments