BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 48

Vajza ime e Vogël – Epizodi 48

Lutja e Firatit: Dilema e një nëne Përballë rrezikut në rritje që rrethon Güneş, Fırat i bën një lutje të përzemërt nënës së tij. Ai i lutet asaj të mos përfshijë policinë, duke theksuar nevojën për kohë për të gjetur Elifin dhe për të zgjidhur situatën pa ndërhyrjen zyrtare. Umran, e ndarë mes sigurisë së djalit të saj dhe pasojave të mundshme të veprimeve të Elifit, pa dëshirë pranon kërkesën e Firatit, duke i dhënë atij një dy ditë kritike për ta trajtuar çështjen personalisht.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments