BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 52

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 52

Dilema jokonvencionale e martesës së Elifit Në mes të kësaj trazire, Elif e gjen veten të kapur mes dashurisë dhe pritjeve shoqërore. Pavarësisht se është gruaja e Firatit, hija e ceremonisë zyrtare duket e madhe, duke i mohuar asaj titullin e lakmuar të nuses së Firatit. Firati, i ndarë mes traditës dhe dashurisë së tij për Elifin, i lutet asaj që të jetë e duruar, duke e siguruar se një ceremoni zyrtare për të mirën e shoqërisë është në horizont.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments