BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 51

Vajza ime e Vogël – Epizodi 51

Komploti hakmarrës i Ümran shpaloset Në qytetin e qetë të Ümran, një zbulesë e stuhishme dërgon valë tronditëse në komunitet. Lajmi për martesën e fshehtë të Firatit dhe Elifit arrin në veshët e Ümran, një personazh, vendosmëria e të cilit për ta kthyer jetën e Elifit në një makth të gjallë, krijon skenën për një përrallë të trazuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments