BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 80

Zemër e Plagosur – Epizodi 80

Pas vdekjes së Elifit, Mirza, Ajshe dhe gjyshi i saj ndahen. Şahin Beu rrëmbeu varrimin dhe makinën e varrimit dhe e varrosi me duart e tij diku nipin. Ai thotë se nuk dëshiron të jetojë apo të shohë askënd pas kësaj dhe shkon. Mirza vjen për të takuar Ajshen në episod, por gruaja nuk dëshiron të takohet.

Feriti nuk arrin dot me Ajshen sepse i është prishur telefoni. Kur Mirza nuk merr vesh nga nxitimi i saj, godet me makinë një vajzë të quajtur Pinar. Kur ajo e çoi vajzën në spital dhe i dha kartën e saj, Pınar; Kur sheh kartën e Feritit e kupton se kush është. Në makinë ajo i lëshon qëllimisht gjerdanin. Disa ditë më vonë takohen me Pinarin në vendin ku kishin darkuar. Ajshe merr vesh se çfarë ka ndodhur dhe nuk i pëlqen vajza.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments