BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 81

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 81

Ferrit; dyshon nënën e tij, e cila ka dëshmuar rrejshëm gjatë hetimeve për vrasjen e babait të tij. Teksa fliste me ndihmësen e vjehrrës së saj, Ajshe thotë se ka dëgjuar se kanë krijuar prova kundër Yamanit. ferrit; Ai i kërkon llogari nënës së tij publikisht në pallat. Ndërsa Azade, e cila ka përjetuar dhe dëgjuar të rënda, do të presë kyçin e dorës, Ajshe e pengon atë. Azade të nesërmen shkon në komisariat dhe jep deklaratë.

Feriti fillon të shkojë në kompani për të mbledhur gjërat. Kur mbledh bordin drejtues pa i thënë vëllait dhe Yamanit, mes vëllezërve ka sërish momente të tensionuara.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments