BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 86

Zemër e Plagosur – Epizodi 86

Më pas, Feriti e gjen Ajshen në vendin ku panë për herë të parë Antakjanë, pasi kishte humbur kujtesën. Ajshe e kujton atë dhe vizitën e tyre në qytet, por nuk kujton shumë gjëra që kanë ndodhur. Ndërsa Ajshe përpiqet të kthehet në rezidencë dhe të mësohet me atë që ka harruar, Feriti përpiqet t’i kujtojë asaj veten dhe dashurinë e tyre.

Hande dyshon në lëvizjet e Pinarit dhe e ndjek atë në një taksi. Megjithatë, kur automjeti që lëviz me shpejtësi frenon fort, Hande godet kokën dhe barkun e saj. Hande, e cila shkon në spital, mëson se foshnja i ka vdekur në bark. Hande, e cila nuk e kapërcen dot tronditjen, nuk mund të abortojë as. Foshnja që do të merret fillon ta helmojë

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments