BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 87

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 87

Kur Feraye dëgjon se Hande vrau fëmijën e Ajshes dhe e tradhtoi me Yamanin ndërsa ajo do të martohej me Feritin, ajo zemërohet me djalin e saj që u martua me një person të tillë. Yaman i thotë se është për fëmijën. Hande i dëgjon këto biseda. Ai përpiqet të zbusë Yamanin, por burri i thotë se dashuria e tij ka marrë fund.

Hande, që erdhi në kafe me Yaman; Çifti AyFer, i cili kishte një darkë për ditën e të dashuruarve atje, i kërkoi falje Mirza, Betül dhe Bedia. Nga Ferit Mirza se Hande nuk është më shtatzënë; Ajo thotë se humbi fëmijën e saj në aksident. Kur Feriti ia thotë këtë Yamanit, të dy zihen publikisht në shtëpi, rrugës, në kafe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments